pozadie 15 lokalita

Lokalita

Projekt PRŠIANSKA TERASA sa nachádza len 5 minút cesty autom od centra mesta Banská Bystrica.
GPS pozícia: 48.71066,19.115456 (otvoriť mapu v novom okne) / N48° 42.6396', E019° 6.9274'

Na náhornej plošine Pršianska terasa s nadmorskou výškou 460 m n.m. v k.ú. Radvaň a k.ú. Kremnička je územným plánom Mesta Banská Bystrica schválená výstavba s obytnou funkciou, a to s nízkopodlažnou zástavbou prevažne rodinných a sčasti bytových domov vrátane občianskej vybavenosti.

Pršianska terasa je svojou polohou a výrazným prevýšením predurčená na atraktívne a nerušené bývanie neďaleko samotného centra mesta. Z lokality s prevýšením približne 110 m voči historickému centru mesta Banská Bystrica je unikátny výhľad nielen na samotné mesto, ale aj na blízke Kremnické vrchy a okolité pohoria Nízkych Tatier. Náhorná plošina Pršianska terasa je obkolesená lesmi a turistickými trasami v blízkych Kremnických či Starohorských vrchoch, ktoré poskytujú športové vyžitie a regeneráciu v tesnej blízkosti bývania.

Čistý vzduch, pohodové a tiché prírodné okolie, v slnečných dňoch dostatok slnka a zároveň blízkosť centra mesta – to je miesto pre Váš nový spokojný domov. Bývajte v harmónii s prírodou!

Pozrite si našu fotogalériu.

Developer

developer

 

Staviame pre Vás!

profinex staving RGB priesvitné

Ďalší partneri:

magio logo vet