O projekte

Celková výmera nášho projektu PRŠIANSKA TERASA predstavuje cca 42 ha pozemkov a aktuálne sme odštartovali  pre Vás ďalšiu etapu predaja.

Pozemky sú určené pre individuálnu výstavbu rodinných domov a na ich hranici sú vybudované všetky prípojky inžinierskych sietí – voda, elektrina, kanalizácia, plyn aj optika. K pozemkom vedie prístupová komunikácia s chodníkmi a verejným osvetlením.

 

Pršianska terasa je jedinečný projekt developera s dlhoročnými skúsenosťami na trhu v oblasti realít. Ponúka unikátne bývanie v mestskej časti Banskej Bystrice s vybudovanou infraštruktúrou a lukratívnymi pozemkami, ktoré disponujú krásnymi výhľadmi na mesto, Kremnické vrchy a Nízke Tatry.

Pršianska terasa sa radí do moderných nových lokalít mesta, ktorá má ako jediná rezidenčná zóna v Banskej Bystrici mestské a prímestské dopravné spojenie.

Celková výmera nášho projektu PRŠIANSKA TERASA predstavuje cca 42 ha pozemkov. Príprava tohto územia do podoby potrebnej pre individuálnu výstavbu je rozdelená do niekoľkých etáp.